Współpracowałam i tworzyłam projekty dla:

Kontaktuję się w celu współpracy

O networkingu mógłbym mówić bez końca! Poznając inspirujące osoby, możesz się rozwijać, a dzięki temu, ktoś rozwija się dzięki temu, kim się stajesz. To oczywiście tylko jeden z argumentów!

Po ostatnim szkoleniu z tego właśnie tematu powstała świetna notatka wizualna. Stworzyła ją utalentowana Beata Mertyn

Beata, Świetna robota!

Bartłomiej "Świstak" Piotrowski
konsultant strategii w biznesie w "Krakowski Świstak".

© 2024 Copyright By BeatRYSy  

All Rights Reserved

Beata przygotowała zapis graficzny konferencji Internal Communication Meeting 5. To było nasze (z IC Mobile) pierwsze doświadczenie w tym obszarze i od razu bardzo pozytywne. Przez kilka godzin Beata skrupulatnie i niestrudzenie notowała najważniejsze tezy kolejnych prelekcji. W efekcie zyskaliśmy oryginalną formę materiałów pokonferencyjnych, którą dystrybuowaliśmy do uczestników. Dziękuję za profesjonalną współpracę na każdym etapie! Serdecznie polecam współpracę z Beatą Mertyn.

Lidia Skrzyniecka
Co-founder IC Mobile

Referencje

Jeśli kogoś interesują mapy myśli, to Beata Mertyn stworzyła mapę myśli po przeczytaniu ebooka "InspiracJA - o byciu natchnieniem dla siebie i innych". Dziękuję za podzielenie się nią. Jedną z rzeczy, która ciekawi mnie najbardizej, jako autora, to elementy, które każda osoba, która przeczyta moją książkę uzna za najistotniejsze dla siebie. Mapy myśli pozwalają świetnie takie rzeczy zobrazować.

Konrad Gadzina
autor książki "InspiracJA - o byciu natchnieniem dla siebie i innych"

Podczas spotkania z Beatką Mertyn dostałam od niej mapy myśli do mojej książki "Ogrodnicy Pozytywnych Zmian". Na pierwszy rzut oka to kolorowe wykresy, jakieś tam słowa. Po wpatrzeniu się w nie, widać myśli wyjęte z moich historii, to co w nich najważniejsze. Dla przyszłego czytelnika mogą być zachętą do sięgnięcia po książkę.

W pracy Beaty widać precyzję, ogromne serducho i to "coś" co nie wszyscy mamy.

Anna Remisz, autorka książki
"Marzenia Ogrodników Pozytywnych Zmian"

Beata zrealizowała niezwykły projekt, w postaci stworzenia 33 map myśli do 33 historii opisanych w książce Anny Remisz "Ogrodnicy pozytywnych zmian". Każda z map myśli jest wizualnym podsumowaniem tych historii, które stworzyła Beata przykładając do nich swój osobisty pryzmat połączonych sił serca i umysłu.

Gorąco polecam współpracę z Beatą Mertyn, która gwarantuje najwyższą jakość swoich usług w połączeniu z ich terminowym wykonaniem.

Marcin Łaptos, właściciel wydawnictwa HOTbook

Bardzo dobra znajomość tematu i świetnie przygotowane materiały. Wiedza przekazana profesjonalnie - od razu do zastosowania w praktyce w życiu prywatnym i zawodowym. POLECAM!

Urszula Okrzesik,
współwłaścicielka firmy "Odisea sp. z o.o."